První hrací sobota

9.12.2023 po první odložené hrací sobotě máme za sebou prvnívlastně druhou sobotu.

Nejvíce se dařilo dívkám z Liberce, které dokázaly oba dva své zápasy vyhrát.
V prvním sobotním zápase začalo lépe Brno, kdy vedlo už 3:0, ale "domácí" tým do poločasu dokázal skóre vyrovnat a nakonec i vyhrát.

Zápas mezi Slávií a Libercem nabídl taktéž vyrovnané utkání, kde první poločas byl lepším týmem Liberec a šel zaslouženě do vedení. Ve druhém poločase naopak měla převahu Slavie, ale zvrátit zápas už nedokázala.

Poslední sobotní zápas odehrál mix dívek z Liberce a na pomoc jim přijelo pár dívek z DFA Roudnice n.L.. Sparťanky naopak nastoupily výhradně s ročníkem 2010 a zápas nakonec nabídl vyrovnanou partii. Kde přeci jen vyhrála zkušenost starších dívek z Liberce/Roudnice.

V zápasech bylo dosaženo těchto výsledků:

Lokomotiva Brno H.H. vs  AC Sparta Praha  Rudá 5:6 (3:3)

SK Slavia Praha vs  FC Slovan Liberec 1:2(0:1)

FC Slovan Liberec vs  AC Sparta Praha Bílá 4:2 (1:0)

Příští sobotu 16.12.2023 proběhnou poslední tři utkání v tomto roce a poprvé se na turnaji představí